Piezvani mums : +371 20203104
Atvērt Produktu Izvēlni

PIEKARAMĀS SLĒDZENES / AKSESUĀRI

Piekaramās slēdzenes

Kvalitatīvas piekaramās slēdzenes darbojas un nezaudē savas sākotnējās īpašības pat pēc vissmagākajiem pārbaudījumiem - temperatūras izmaiņām, uzlaušanas mēģinājumiem, kā arī dažādu nogulšņu, sāļu un skābju ietekmes rezultātā. Šāda veida piekaramās slēdzenes tiek uzstādītas uz ārējām un iekšējām durvīm, piemēram, garāžās, angāros, dažādās iestādēs un dzīvojamās ēkās. Tā kā piekaramās slēdzenes tiek plaši izmantotas, lai aizslēgtu visdažādākās telpas, sākot no ēkām, vārtiem un lauku mājām, līdz noliktavas durvīm un tehniskajām telpām daudzdzīvokļu ēkās, tad prasības mūsdienu piekaramo slēdzeņu mehānismiem ir ļoti augstas. Slēdzenēm jābūt uzticamām, ērtām un pasargātām no ārējās vides ietekmes.


Piekaramās slēdzenes - Jūsu telpu drošības garantija

Viens no līderiem piekaramo slēdzeņu ražotāju vidū ir uzņēmums ABLOY, kas pasaulē ir pazīstams ar savu produktu augsto kvalitāti, kā arī to nevainojamo sniegumu. Slēgšanas sistēmu, tajā skaitā arī piekaramo slēdzeņu ražošanā, uzņēmums izmanto unikālas tehnoloģijas, padarot savus izstrādājumus ne tikai videi draudzīgus, bet arī izturīgus pret koroziju. Pat pēc ilgstošas lietošanas agresīvos apstākļos piekaramās slēdzenes ir iespējams viegli un bez problēmām atvērt ar atslēgu.
ABLOY piekaramās slēdzenes tiek plaši izmantotas daudzās pasaules valstīs rūpniecības nozarēs, tirdzniecības, valsts un privātajos objektos.

Šie izstrādājumi izceļas ar tādām īpašībām kā:

  • materiālu izturība - piekaramās slēdzenes korpuss ir izgatavots no misiņa vai tērauda ar bora piejaukumu, kas garantē augstu izturības līmeni;
  • mehānisms - tā kā slēdzenēs netiek izmantoti atsperu un pinu konstrukcijas savienojumi, un konstrukcija balstīta uz disku vadības sistēmu, tad tās ir pasargātas no rūsas, mitruma un netīrumiem;
  • cilindra konstrukcija - tajā atrodas rotējoši diski (nevis atsperes), kas nepieļauj dažādu uzlaušanas rīku atmūķēšanas pielietošanu slēdzenes atvēršanai, tādējādi garantējot izcilu drošību;
  • Master Key - piekaramās ierīces var kombinēt ar citām šī ražotāja slēgšanas sistēmām un iekļaut daudzpakāpju slēgšanas sistēmās, un līdz pat privātmāju sektoram zem vienas atslēgas principa.
ABLOY zīmols ir pazīstams visā pasaulē kā uzticamu un drošu slēdzeņu un aksesuāru ražotājs. Piekaramās slēdzenes, tāpat kā citas šī uzņēmuma produktu līnijas, izceļas ar nevainojamām veiktspējas īpašībām.

SIA Raed Lock - autorizēts ABLOY produkcijas dīleris

Mūsu uzņēmums piedāvā iegādāties kvalitatīvas un izturīgas piekaramās slēdzenes Jūsu uzņēmuma vajadzībām. Lai iegādātos ABLOY slēgšanas sistēmas, ieskatieties mūsu katalogā, kas ietver plašu mehānismu klāstu, kas rūpēsies par Jūsu īpašuma drošību. Mūsu eksperti palīdzēs Jums izvēlēties un iegādāties atbilstošākās slēdzenes, tāpēc aicinām sazināties ar mums, lai iegūtu sīkāku informāciju par mūsu piedāvāto produkciju!