Piezvani mums : +371 20203104
Atvērt Produktu Izvēlni

METĀLA MĒBEĻU SLĒDZENES

Metāla mēbeļu slēdzenes visbiežāk tiek uzstādītas tērauda skapjiem, metāla pastkastītēm, arhīvu skapjiem, dažādām biroja metāla mēbelēm, piemēram, dokumentu vai failu skapjiem un cita veida mēbelēm. Pateicoties mūsdienīgu materiālu izmantošanai, metāla mēbeļu slēdzenes ir uzticams un drošs veids, kā pasargāt vērtīgas lietas, dokumentus, materiālus no svešām acīm. Turklāt tām ir arī pievilcīgs ārējais dizains, kas harmoniski papildina mēbeļu konstrukciju izskatu.

Metāla mēbeļu slēdzenes - uzticams sargs vērtīgām un svarīgām lietām

Galvenā prasība metāla mēbeļu slēdzenēm ir uzticamība. Lai arī kāda veida mēbelēm slēdzenes tiek uzstādītas, tām ir jākļūst par uzticamu sargu lietām, kas atrodas šajās mēbelēs. Metāla mēbeļu slēdzenes no populāriem un pasaulē atzītiem ražotājiem (piemēram, Abloy) var lepoties ar savu izturīgumu un drošumu, jo, pateicoties jaunākajām tehnoloģijām, ražotāji var nodrošināt augstu ražošanas precizitāti saviem izstrādājumiem. Klienti var izvēlēties dažāda veida metāla mēbeļu slēdzenes - pastāv gan slēdzenes metāla skapjiem, kuras var izmantot ļoti plašam mēbeļu klāstam, gan arī specifiskāki modeļi, piemēram, depozītu slēdzenes.

Metāla slēdzeņu veidi un pielietojums

Iespējams, viens no populārākajiem veidiem, kā tiek izmantotas metāla mēbeļu slēdzenes, ir to izmantošana biroja vajadzībām. Tās visbiežāk izmanto metāla mēbeļu aizslēgšanai, it īpaši tur, kur visvairāk nepieciešama paaugstināta drošība. Slēdzenes ofisa mēbelēm var izmantot gan metāla skapīšiem, kuros atrodas medikamenti, gan atvilktnēm vai ģērbtuves skapīšiem, kā arī slīdošajām durvīm. Cits populārs šāda veida slēdzeņu izmantošanas veids ir depozītu slēdzenes, ko izmanto, lai aizslēgtu depozīta seifus. Savukārt slēdzenes metāliskajiem skapjiem raksturo plašs sortiments un izcilas tehniskās īpašības, kas tiek pielietotas dažādu ierīču aizslēgšanai. Tās visbiežāk izmanto, lai aizslēgtu pastkastītes, naudas kastes, tirdzniecības automātus, aptieciņas un citus līdzīgus izstrādājumus. Kā arī šos augstāk minētos produktus var iekļaut daudzpakāpju slēgšanas sistēmās "Maste Key". Tas ir, piekļaut pie esošām slēgšanas sistēmām, vai izveidot jaunu sistēmu grupējot atslēgas, vai arī visas slēgšanas vienības apvienot zem vienas atslēgas.

SIA Raed Lock - autorizēts ABLOY produkcijas izplatītājs

Mūsu uzņēmums piedāvā iegādāties dažāda veida metāla mēbeļu slēdzenes Jūsu uzņēmuma vajadzībām. SIA Raed Lock speciālistiem ir liela darba pieredze un zināšanas ASSA ABLOY produkcijā, tāpēc spēsim ieteikt Jūsu uzņēmuma vajadzībām atbilstošāko slēgšanas sistēmu. Nodrošinām ABLOY produkcijas nonākšanu no tiešā ražotāja līdz gala patērētājam, tas ir, līdz uzstādīšanai klienta objektos. Sazinieties ar mums, lai iegūtu sīkāku informāciju par mūsu piedāvāto produkciju!