Piezvani mums : +371 20203104
Atvērt Produktu Izvēlni

MĒBEĻU SLĒDZENES

Mēbeļu slēdzenes kalpo par ērtiem palīgiem gadījumos, kad nepieciešams turēt ieslēgtas dažādas lietas, piemēram, dokumentus, naudu vai vērtīgas lietas. Bieži vien tās izmanto arī gadījumos, kad mājās ir mazi bērni, lai izvairītos no situācijām, kad viņi var piekļūt zālēm vai citām bīstamām lietām. Arvien vairāk un vairāk cilvēku izvēlas izmantot mēbeļu slēdzenes, jo tās ne tikai tur drošībā svarīgas un vērtīgas mantas, bet ir arī gandrīz vizuāli neredzamas. Tas savukārt ļauj atstāt mēbelēm pievilcīgu ārējo izskatu. Izmantojot šīs slēdzenes, visbiežāk no ārpuses būs redzama tikai neliela slēdzenes daļa, kurā jāievieto atslēga.

Kur izmanto mēbeļu slēdzenes?

Mēbeļu slēdzenēm ir plašs pielietojums. Tā kā mēbeļu slēdzenes izmanto, lai ierobežotu vai aizliegtu piekļuvi dokumentiem vai personīgiem priekšmetiem, tad tās lieliski noder gan skapjiem un naktsgaldiņiem, gan kumodēm, dažādām atvilktnēm un pastkastītēm. Turklāt tās izmanto ne tikai mājās, bet arī ofisos, veikalos, restorānos - visur, kur nepieciešams, piemēram, aizsargāt svarīgus dokumentus no svešinieku acīm. Arī mājās šīs ierīces lieliski noder, lai pasargātu mazus bērnus no sadzīves ķimikālijām vai asiem priekšmetiem. Visos gadījumosmēbeļu slēdzenes ir lielisks risinājums, atliek vien izvēlēties piemērotāko modeli pēc konstrukcijas, stiprināšanas veida un mērķa. Kā arī šos augstāk minētos produktus var iekļaut daudzpakāpju slēgšanas sistēmās "Master Key". Tas ir, piekļaut pie esošām slēgšanas sistēmām, vai izveidot jaunu sistēmu grupējot atslēgas, vai arī visas slēgšanas vienības apvienot zem vienas atslēgas.

Kas jāņem vērā mēbeļu slēdzeņu iegādē?

Pirms iegādājaties mēbeļu slēdzeni, vispirms ir jāsaprot, kādiem mērķiem tā kalpos. Turklāt obligāti jāpievērš uzmanība dažādu modeļu īpašībām, piemēram, materiālam, mehānismam, uzstādīšanas zonai, izmēram un ierīces veidam. Liela nozīme ir bloķēšanas mehānismu uzticamībai, tāpēc ieteicams pievērst uzmanību pasaulē atzītu un uzticamu zīmolu produkcijai. Pazīstami ražotāji pastāvīgi uzlabo savas tehnoloģijas, tāpēc arī to produkti vienmēr būs augstas kvalitātes.

Tāpat jāņem vērā, ka mēbeļu slēdzenēm ir dažādi darbības mehānismi, piemēram, tie var būt spiedpogu, ar izvelkamu mēlīti, rotējošie, ar fiksējošu mehānismu, magnētiskie. Jāatceras, ka dažādas slēdzenes ir paredzētas uzstādīšanai uz dažādiem materiāliem, tādiem kā koks vai skaidu plātne, stikls, metāls. Mehānismus, kas paredzēti uzstādīšanai uz stikla virsmām, nebūs iespējams uzstādīt, piemēram, uz skaidu plātnes. Tieši tāpēc ieteicams vispirms vērsties pie profesionāļiem, kuri ieteiks piemērotāko slēdzeņu risinājumu attiecīgajām mēbelēm, materiāliem. Sazinieties ar mums un mēs piemeklēsim Jūsu vajadzībām un mērķiem piemērotākās mēbeļu slēdzenes!