Piezvani mums : +371 20203104
Atvērt Produktu Izvēlni

ATSLĒGU IZGATAVOŠANA

Jebkuras sarežģītības atslēgu izgatavošana dažāda tipa cilindru slēdzenēm, slēgšanas sistēmām

Kā likums, nepieciešamība pēc atslēgas dublikāta visbiežāk rodas negaidīti – atslēgas mēdz nozust, salūzt, nodilt u. tml., tāpēc tādās situācijās ir svarīgs operatīvs risinājums. Neskatoties uz steidzamību, atslēgu izgatavošana jāveic ar augstāko precizitāti, tāpēc to var uzticēt tikai kvalificētiem speciālistiem, kas savā darbā pielieto augstas kvalitātes materiālus un mūsdienīgu specializēto aprīkojumu.


Pieredzējuši meistari un izcils serviss

Mūsu uzņēmumā, kas ir autorizēts pasaules mērogā atpazīstama un uzticama zīmola ABLOY produkcijas dīleris, strādā meistari ar ilggadēju pieredzi, kuriem ir pa spēkam pat vissarežģītākās formas atslēgu izgatavošana. Operatīvi un augstā kvalitātē – tieši tā notiek atslēgu izgatavošana pie mums, jo atslēgas tomēr ir viens no visplašāk lietotajiem drošības elementiem, bet mums kā slēgšanas sistēmu nodrošinātājiem klientu drošības sajūta vienmēr ir prioritāte.
„Raed Lock” speciālistiem ir ne vien ilggadēja pieredze darbā ar slēgšanas sistēmām, tai skaitā atslēgu izgatavošanā, bet arī padziļinātas zināšanas par vissmalkākajām niansēm attiecībā uz darba materiāliem un atslēgu izgatavošanas tehnoloģiju. Darba procesā mēs izmantojam tikai jaunākās iekārtas un izturīgus, oriģinālus izejmateriālus, kas apvienojumā ar darbinieku augsto sagatavotības līmeni ļauj garantēt klientiem atslēgu un to dublikātu izgatavošanu izcilā kvalitātē un īsā laikā.


Kāpēc atslēgu izgatavošana pie mums ir lieliska izvēle?

Atslēgu izgatavošana vienmēr ir pieprasīts pakalpojums, jo sadzīves vai darba vērtību drošība nekad nezaudē savu aktualitāti, īpaši mūsdienu steidzīgajā dzīves ritmā. Lai sniegtu ikvienam klientam augstas klases servisu, uzņēmumā „Raed Lock”:
  • izgatavojam atslēgas dzīvojamiem un biznesa objektiem – ASSA ABLOY sērijas dublikātus, ABLOY patentētās atslēgas (atslēgas ar individuālo pasi), standarta atslēgas, dažādas sarežģītības pakāpes tipa durvju slēdzenēm un slēgšanas sistēmām atslēgas, kā arī automašīnu durvīm, pastkastītēm, seifiem utt.,
  • pasūtījumi tiek izpildīti minimālos termiņos, visbiežāk – klienta klātbūtnē, dažu minūšu laikā,
  • atslēgu izgatavošana notiek, izmantojot jaunākās paaudzes aprīkojumu un saskaņā ar augstākajām drošības un kvalitātes prasībām,
  • visiem izstrādājumiem tiek nodrošināta garantija un pēcgarantijas apkalpošana,
  • ar prieku sniedzam profesionālas konsultācijas un palīdzam ar ieteikumiem atslēgu izvēlē, ja nepieciešams.