Piezvani mums : +371 20203104
Atvērt Produktu Izvēlni

ELEKTRO MEHĀNISMI

Kvalitatīvi un uzticami durvju elektro mehānismi efektīvākai īpašuma kontrolei un drošībai

Jebkurā objektā, kurā svarīgi nodrošināt efektīvu cilvēku pārvietošanās kontroli un augstu - kā personu, tā paša īpašuma - aizsardzības līmeni, pieprasīts drošības risinājums ir durvju elektro mehānismi. Tā, piemēram, elektro mehānismi durvīm ir neaizvietojami sabiedriskās ēkās, būvobjektos, noliktavās, rūpnīcās, birojos un citās apsargājamās teritorijās, kā arī medicīnas, izglītības un citās valsts un privātajās iestādēs.

Durvju aprīkošana ar elektromehānisko slēgšanas sistēmu kļūst arvien populārāka ne vien kā drošības risinājums, bet arī pateicoties komfortablai un atvieglotai durvju ekspluatācijai, jo elektro mehānismi ļauj atvērt durvis gan attālināti (ar viedierīču palīdzību), gan ar RF tehnoloģijām, tādām kā bezkontakta kartes. Tāpat elektro mehānismi pilda automātiskās durvju aizslēgšanas funkciju, lai īpašuma teritorijā tiktu nodrošināta tikai piederošo personu plūsma.

Turklāt elektro mehānismiem raksturīga pavisam elementāra uzbūve. Tie nesatur daudz kustīgu detaļu, līdz ar to kalpo krietni ilgāk nekā standarta mehāniskās slēdzenes.

ASSA ABLOY - uzticamības zīme tiem, kam svarīga kvalitāte, drošība un ilgtspēja

Mūsu produktu sortimentā ir ilgmūžīgi elektro mehānismi no pasaules mērogā vadošā zīmola piekļuves kontroles tehnoloģiju un slēgšanas mehānismu ražošanā - ASSA ABLOY.

Raed Lock kā ASSA ABLOY oficiālais ABLOY pilnvarotais pārstāvis piedāvā dažādām prasībām, fukcionalitātei un durvju veidiem piemērotus elektro mehānismus, kas papildus paaugstinātam drošības līmenim un ekspluatācijas komfortam garantē arī saudzīgāku un līdz ar to ilgāku durvju kalpošanu.

Raed Lock pieejami atbilstoši pēc durvju veida (koka, metāla vai šaurprofila) dažāda tipa risinājumi iekšdurvīm un ārdurvīm, tai skaitā speciāli elektro mehānismi ugunsdrošām durvīm un veramo vai bīdāmo durvju automātika.