Piezvani mums : +371 20203104
Atvērt Produktu Izvēlni

DURVJU CILINDRI

Durvju cilindri

Mēs ikkatrs vēlamies, lai mājoklis būtu drošs un pasargāts laikā, kad tajā neatrodamies vai vēlamies būt netraucēti, proti, gribam savu dzīvesvietu pasargāt no nelūgtiem viesiem – zagļiem. Viens no drošu ārdurvju priekšnosacījumiem ir efektīva slēdzene, savukārt efektīva slēdzene nav iedomājama bez laba durvju cilindra. Durvju cilindrs ir gandrīz ikkatru ārdurvju galvenā sastāvdaļa, un tam ir visnozīmīgākā loma, novēršot ielaušanās mēģinājumu. Varētu pat teikt, ka katrs no šiem cilindriem ir kā neliels mākslas darbs, kas, vienā mehānismā apvienojot vairākus precīzi veidotus elementus, gādā par durvju drošu noslēgšanu. Turklāt mūsdienās ražotie durvju cilindri ir ar augstu kvalitāti, daudzpusīgi un efektīvi.


Durvju cilindru veidi

Durvju cilindri, ko piedāvā ļoti daudz ražotāju, ir pieejami dažādos izmēros, modeļos, kā arī tie ir vairāku veidu. Jāmin divi izplatītākie, kas ir pazīstami arī Latvijā:
  • durvis atslēgt un aizslēgt var tikai un vienīgi ar atslēgu,
  • durvis no ārpuses ir aizslēdzamas un atslēdzamas ar atslēgu, kamēr no iekšpuses tās var aizslēgt un atslēgt ar pagriežamu aizgriezni/slēgu.
 „Raed Lock” veikalā iespējams iegādāties kvalitatīvus un drošus Eiro profila durvju cilindrus (pieejami dažādu materiālu durvīm un durvju biezumiem), kas izstrādāti pēc Eiropas standartiem (DIN Eiro), ieskaitot arī ovālos Skandināvu modeļus. Papildus tiem iespējams iegādāties arī:
  • cilindru pagarinātājus (gan DIN, gan Skandināvu mehānismiem), 
  • drošības uzlikas, 
  • aizgriežņus,
  • nosegplāksnes.


Kādu cilindra mehānismu izvēlēties?

Izvēloties kādu durvju cilindra modeli, jāpievērš uzmanība tam, no kā tas ir veidots; izturīgs būs tāds, kas izgatavots no misiņa, tērauda vai metāla sakausējumiem. Papildu izturībai pret koroziju tas var būt apstrādāts arī ar galvanisko pārklājumu.  Eiro profila durvju cilindri ir vieni no izplatītākajiem, ko izmanto visā Eiropā. Šo cilindru mehānisms sastāv no dažāda garuma tapām, kas, lai to atvērtu, jāizlīdzina pa taisnu līniju. Uzmanība noteikti jāpievērš arī konkrētā modeļa tapu skaitam, un attiecīgi – iespējamo kombināciju skaitam. Savukārt  Abloy firmas durvju cilindriem ir disku vadības sistēma, kas ir unikāla un pasargā no zagļu mūķīzeriem. Šie cilindri ir ilgmūžīgi, tos ir iespējams atjaunot, pārkodēt, ja ir nozagtas atslēgas. Šiem cilindriem tiek piešķirta atslēgu pase, kas dara to unikālus pret kopiju pavairošanu. Šos cilindrus ir iespējams grupēt daudzpakāpju slēgšanas sistēmās ”Master Key”, kā arī grupēt zem vienas atslēgas daudzas vienības, vai tās būtu ārdurvis, vai vārtiņi, vai piekaramā atslēga. Sazinieties ar mums, lai saņemtu konsultāciju par jūsu drošībai piemērotāko durvju cilindru.